Працюючи у галузі франчайзингу вже двадцятий рік, ми спостерігали достатньо доказів того, що без єдиного джерела інформації підприємцям жити важко.

Каталог франшиз є відправним пунктом для подальшого розвитку економіки, визначених франчайзерів та їх франчайзі.

Андрій Кривонос, голова директорату Асоціації франчайзингу впевнений, що офіційний Каталог франшиз має стати синонімом чистоти торговельних марок на ринку

Це важливий крок до самоорганізації у сфері франчайзингу та виведення на перший план якості мереж як важливої складової розвитку.

Каталог франшиз, який формує Асоціація, допомагає франчайзі вибрати справи до душі, а для франчайзерів – місце просування свого бізнесу.

Асоціація франчайзингу підтримує практику публікацій Каталогу франшиз, як це робиться у всіх розвинених країнах. Самостійно та в партнерстві з колегами уже було видано одинадцять Каталогів франшиз в Україні, починаючи з 2004 року.

Каталог франшиз – ідеальне джерело інформації для тих, хто ще не визначився з бажаним форматом бізнесу. Каталог дозволяє порівняти абсолютно різні франшизи і вибрати найзручніший і вигідний варіант.

Видання дванадцятого Каталогу франшиз заплановано на цей рік, якщо буде сприятлива ситуація. Його фішкою стане купон зі знижкою чи інший бонус до кожної франшизи. А поки просувайте та обирайте франшизи онлайн.

Успіхів у вашому бізнесі!

catalog.franchising.org.ua

Для тих, хто полюбляє Wiki-проекти, ми підготували окрему сторінку franchise.franchising.org.ua

Від Fran Team

www.franchising.org.ua Вже більше 20 років основною метою діяльності Асоціації є всебічне сприяння розвитку франчайзингу в Україні, а також представлення та захист інтересів роботодавців у галузі франчайзингу у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами цивільного партнерства. Відсвяткувавши своє двадцятиріччя, Асоціація продовжує впроваджувати нові продукти та сервіси: – повноцінно працює третейське урегулювання спорів, – ведеться робота над створення Фонду фінансування франчайзингу, – до реєстрації готується законопроект «Про франшизу», – учасники Асоціації залучаються до експертно-галузевих комітетів, метою роботи яких додаткове регулювання специфічних потреб франчайзерів. Цей рік буде присвячений першим крокам в реалізації Доктрини «Франчайзинг 2030». Долучайтесь!

Залишити відповідь

many languages