«WSL для ВПО»  – проєкт із працевлаштування та адаптації людей, котрі через повномасштабну війну були вимушені полишити свої домівки та переїхати у безпечніші міста України. 

З перших днів повномасштабного вторгнення Платформа трансформації Graham Bell адаптувала частину проєктів. 

Так зʼявився проєкт «WSL для ВПО».

В цьому проєкті допомагають людям із статусом ВПО знайти роботу, оплачуючи курси перекваліфікації, допомагаючи із житлом та матеріально. Розмір допомоги та її різноманітність залежить від потреб та запитів учасників проєкту і надається індивідуально.

WSL для ВПО

Від Fran Team

www.franchising.org.ua Вже більше 20 років основною метою діяльності Асоціації є всебічне сприяння розвитку франчайзингу в Україні, а також представлення та захист інтересів роботодавців у галузі франчайзингу у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами цивільного партнерства. Відсвяткувавши своє двадцятиріччя, Асоціація продовжує впроваджувати нові продукти та сервіси: – повноцінно працює третейське урегулювання спорів, – ведеться робота над створення Фонду фінансування франчайзингу, – до реєстрації готується законопроект «Про франшизу», – учасники Асоціації залучаються до експертно-галузевих комітетів, метою роботи яких додаткове регулювання специфічних потреб франчайзерів. Цей рік буде присвячений першим крокам в реалізації Доктрини «Франчайзинг 2030». Долучайтесь!

Залишити відповідь

many languages