Шановні студенти-юристи,

Ми, Асоціація франчайзингу та наші партнери, раді оголосити про початок набору на стажування в нашій компанії, яке дозволить вам отримати практичний досвід у господарській сфері та галузі публічного управління.

Наші справи будуть пов’язані із:

  • інтелектуальною власністю в Україні та закордоном,
  • нерухомістю,
  • господарськими спорами,
  • публічним управлінням
  • та підготовкою третейських спорів.

Протягом стажування ви матимете можливість ініціювати, готувати та супроводжувати судові справи в цих галузях, працювати з досвідченими юристами та набувати практичних навичок, які допоможуть вам у вашій подальшій кар’єрі.

Запрошуємо студентів-юристів, які мають бажання навчитися новому та відкриті до викликів, з відповідальним ставленням до своєї роботи та готовністю до командної роботи.

Якщо ви зацікавлені в участі в стажуванні в наших компанія, будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист на електронну пошту sud@franchising.org.ua. Наша команда зв’яжеться з вами для подальшої інформації.

З повагою,
Андрій Кривонос

Від Fran Team

www.franchising.org.ua Вже більше 20 років основною метою діяльності Асоціації є всебічне сприяння розвитку франчайзингу в Україні, а також представлення та захист інтересів роботодавців у галузі франчайзингу у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами цивільного партнерства. Відсвяткувавши своє двадцятиріччя, Асоціація продовжує впроваджувати нові продукти та сервіси: – повноцінно працює третейське урегулювання спорів, – ведеться робота над створення Фонду фінансування франчайзингу, – до реєстрації готується законопроект «Про франшизу», – учасники Асоціації залучаються до експертно-галузевих комітетів, метою роботи яких додаткове регулювання специфічних потреб франчайзерів. Цей рік буде присвячений першим крокам в реалізації Доктрини «Франчайзинг 2030». Долучайтесь!

Залишити відповідь

many languages