В останні роки Україна отримала безпрецедентну фінансову допомогу від Європейського союзу. 12,8 млрд євро макрофінансової підтримки були надані на проведення політичних і економічних реформ. Значна частина цих коштів, у вигляді грантів і недорогих кредитів, призначена для підтримки бізнесу, особливо МСП.

Кандидатство України в членство ЄС розширює можливості для українського бізнесу.

А ось в Європі таких грантів, допомог, співфінансування, у тому числі інструментів безповоротного фінансування, за допомогою яких підприємці можуть отримати доступ для відкриття та розвитку бізнесу набагато більше.

Асоціація франчайзингу разом із Балтійською франчайзинговою асоціацією надає послуги із аналізу, підбору та отримання таких грантів для розвитку вашої франшизи в країнах ЄС.

Поряд з цим можемо підібрати виконавців таких послуг, як реєстрація компаній, відкриття рахунків, супроводження бізнесів, аудиторські та нотаріальні послуги тощо у кожній країні Європейського Союзу.

balticfranchise.org

Від Fran Team

www.franchising.org.ua Вже більше 20 років основною метою діяльності Асоціації є всебічне сприяння розвитку франчайзингу в Україні, а також представлення та захист інтересів роботодавців у галузі франчайзингу у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами цивільного партнерства. Відсвяткувавши своє двадцятиріччя, Асоціація продовжує впроваджувати нові продукти та сервіси: – повноцінно працює третейське урегулювання спорів, – ведеться робота над створення Фонду фінансування франчайзингу, – до реєстрації готується законопроект «Про франшизу», – учасники Асоціації залучаються до експертно-галузевих комітетів, метою роботи яких додаткове регулювання специфічних потреб франчайзерів. Цей рік буде присвячений першим крокам в реалізації Доктрини «Франчайзинг 2030». Долучайтесь!

Залишити відповідь

many languages