Franchise Capital – міжнародна консалтингова компанія, що надає консультування і подальший супровід у всіх процесах франчайзингового бізнесу, починаючи від створення, маркетингу, продажу франшизи до експорту франшизи на інші ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. На сьогоднішній день Franchise Capital працює в 4 країнах світу (Україна, Білорусь, Казахстан, Киргизстан) і реалізує проекти, що охоплюють всю Східну Європу і Центральну Азію. Компанія заснована практикуючим експертом Олександром Алексєєнко, який з 2009 року успішно створює і розвиває франчайзингові проекти з різних сфер бізнесу.


Menthor – це офіційний багатофункціональний бізнес-портал франчайзингу в Україні. У нас на сайті Ви можете купити успішну франшизу, замовити розробку франшизи на основі діючого бізнесу під ключ, вигідно продати франшизу шляхом розміщення франчайзинг пропозиції Вашої компанії в каталозі з метою рекламування та отримання заявок від потенційних франчайзі.


MOST – консалтингова компанія з повним спектром послуг у франчайзингу. Маючи великий досвід роботи з франчайзинговими компаніями; досвід в аналітиці, бізнес-плануванні, побудові стратегії і досвід підприємництва, ми створили продукт, який дозволить франчайзинговими мережами розвиватися швидко і якісно.


BizRating – це унікальний на сьогодні для України тематичний ресурс про продаж готового бізнесу і франшиз. Ми знаємо про покупку бізнесу якщо не все, то дуже і дуже багато. Наша команда прагне до того, щоб ринок готового бізнесу став більш цивілізований і позбувся ознак дикого капіталізму.

Від Fran Team

www.franchising.org.ua Вже 20 років основною метою діяльності Асоціації є всебічне сприяння розвитку франчайзингу в Україні, а також представлення та захист інтересів роботодавців у галузі франчайзингу у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами цивільного партнерства. Відсвяткувавши своє двадцятиріччя, Асоціація продовжує впроваджувати нові продукти та сервіси: – повноцінно працює третейське урегулювання спорів, – ведеться робота над створення Фонду фінансування франчайзингу, – до реєстрації готується законопроект «Про франшизу», – учасники Асоціації залучаються до експертно-галузевих комітетів, метою роботи яких додаткове регулювання специфічних потреб франчайзерів. Цей рік буде присвячений першим крокам в реалізації Доктрини «Франчайзинг 2030». Долучайтесь!

Залишити відповідь