Використання Каталогів франшиз є ефективним інструментом для франчайзерів, оскільки це дозволяє їм швидко та ефективно просувати свою франшизну мережу та залучати нових франчайзі.

Каталог франшиз надає франчайзерам можливість презентувати свою бізнес-модель та умови співпраці потенційним франчайзі. Це дає можливість франчайзерам підвищувати свою видимість на ринку та залучати нових партнерів. Каталог франшиз дозволяє франчайзерам використовувати різноманітні канали маркетингу та реклами, щоб залучати увагу потенційних франчайзі.

Крім того, Каталог франшиз дозволяє франчайзерам вести контроль за заявками та запитами від потенційних франчайзі. Франчайзер може відбирати та залучати доречних франчайзі, які відповідають їх потребам та вимогам. Це дозволяє франчайзерам швидко та ефективно розширювати свою франшизну мережу, що сприяє підвищенню прибутку та розвитку бізнесу.

Крім того, Каталог франшиз надає франчайзерам можливість знайти нові ринки для розвитку своєї мережі та залучити нових франчайзі в інші регіони та країни. Це дозволяє франчайзерам зростати та розширювати своє підприємство, що дозволяє їм отримувати більші прибутки та стати більш конкурентоспроможними.

Таким чином, використання Каталогів франшиз є ефективним інструментом для франчайзерів, що дозволяє їм просувати свою франшизу в своїй країні та за кордоном.

Franchise Capital – міжнародна консалтингова компанія, що надає консультування і подальший супровід у всіх процесах франчайзингового бізнесу, починаючи від створення, маркетингу, продажу франшизи до експорту франшизи на інші ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. На сьогоднішній день Franchise Capital працює в 4 країнах світу (Україна, Білорусь, Казахстан, Киргизстан) і реалізує проекти, що охоплюють всю Східну Європу і Центральну Азію. Компанія заснована практикуючим експертом Олександром Алексєєнко, який з 2009 року успішно створює і розвиває франчайзингові проекти з різних сфер бізнесу.


Menthor – це офіційний багатофункціональний бізнес-портал франчайзингу в Україні. У нас на сайті Ви можете купити успішну франшизу, замовити розробку франшизи на основі діючого бізнесу під ключ, вигідно продати франшизу шляхом розміщення франчайзинг пропозиції Вашої компанії в каталозі з метою рекламування та отримання заявок від потенційних франчайзі.


MOST – консалтингова компанія з повним спектром послуг у франчайзингу. Маючи великий досвід роботи з франчайзинговими компаніями; досвід в аналітиці, бізнес-плануванні, побудові стратегії і досвід підприємництва, ми створили продукт, який дозволить франчайзинговими мережами розвиватися швидко і якісно.


BizRating – це унікальний на сьогодні для України тематичний ресурс про продаж готового бізнесу і франшиз. Ми знаємо про покупку бізнесу якщо не все, то дуже і дуже багато. Наша команда прагне до того, щоб ринок готового бізнесу став більш цивілізований і позбувся ознак дикого капіталізму.

Від Fran Team

www.franchising.org.ua Вже більше 20 років основною метою діяльності Асоціації є всебічне сприяння розвитку франчайзингу в Україні, а також представлення та захист інтересів роботодавців у галузі франчайзингу у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами цивільного партнерства. Відсвяткувавши своє двадцятиріччя, Асоціація продовжує впроваджувати нові продукти та сервіси: – повноцінно працює третейське урегулювання спорів, – ведеться робота над створення Фонду фінансування франчайзингу, – до реєстрації готується законопроект «Про франшизу», – учасники Асоціації залучаються до експертно-галузевих комітетів, метою роботи яких додаткове регулювання специфічних потреб франчайзерів. Цей рік буде присвячений першим крокам в реалізації Доктрини «Франчайзинг 2030». Долучайтесь!

Залишити відповідь

many languages