Ми виберемо для Вас кілька найбільш підходящих і прибуткових франшиз.

Для цього зверніться до нас поштою info@e-franchising.org.ua чи звертайтеся у чат. Ми разом з вами поспілкуємося та визначимо ваші потреби та інтереси за нашою анкетою. На основі ваших відповідей Ви незабаром отримаєте найбільш підходящі для Вас пропозиції, враховуючи Ваші побажання і досвід.

Якщо Ви зупините свій вибір на франшизах учасників Асоціації франчайзингу та наших партнерів, то ця послуга буде для Вас безкоштовна. Якщо ж Вам будут цікаві інші франшизи, то ми з Вами спільмо визначемо порядок та суму оплати.

Від Fran Team

www.franchising.org.ua Основною метою діяльності Асоціації є всебічне сприяння розвитку франчайзингу в Україні, а також представлення та захист інтересів роботодавців у галузі франчайзингу у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами цивільного партнерства. В цьому році Асоціація буде святкувати своє двадцятиріччя. І до цього дня запроваджують нові продукути та сервіси: – повноцінно працює третейське урегулювання спорів, – ведеться робота над створення Фонду фінансування франчайзингу, – до реєстрації готується законопроект «Про франшизу», – учасники Асоціації залучаються до експертно-галузевих комітетів, метою роботи яких додаткове регулювання специфічних потреб франчайзерів. Цей рік буде присвячений розробці Доктрини «Франчайзинг 2030». Долучайтесь!

Залишити відповідь