Ви зацікавилися нашою послугою – аналіз франшизи.

Ми розуміємо, що Ви вже провели власний аналіз, та бажаєте отримати додаткові дослідження, щодо обраної вами франшизи. У нас для цього є досвід і інструменти.

Кожна франшиза проходить аналіз за нашою фірмовою методикою. Ми вивчаємо не тільки зовнішні фактори або відомості, доступні у відкритому вигляді. Ми також користуємося різними базами даних, щоб перевірити добропорядність засновників компанії-продавця франшизи. Ми дізнаємося те, що про що навіть не думають здобувачі франшизи – тобто Ви. Для аналізу використовуємо 41 показник якості франшизи:

  • інформація про франшизу,
  • відомості про ТМ,
  • організаційно-правовий статус і засновники,
  • точка мережі,
  • фінанси,
  • клієнт,
  • сайт мережі,
  • відкритість контактів.

Вартість послуги – 4’600 грн. за 1 франшизу. Це набагато нижче тих втрат, до яких може привести покупка неякісної франшизи.

Для початку роботи над аналізом нам потрібно точна назва франшизи, краще всі посилання на їх основний сайт, каталог тощо, можливо ви отримали презентації від компанії, місто, в якому плануєте вести діяльність. Цю інформацію надсилайте на адресу info@e-franchising.org.ua чи звертайтеся у чат. Строк виконання – три дні від дати платежу та отримання детальної інформації

Від Fran Team

www.franchising.org.ua Вже більше 20 років основною метою діяльності Асоціації є всебічне сприяння розвитку франчайзингу в Україні, а також представлення та захист інтересів роботодавців у галузі франчайзингу у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами цивільного партнерства. Відсвяткувавши своє двадцятиріччя, Асоціація продовжує впроваджувати нові продукти та сервіси: – повноцінно працює третейське урегулювання спорів, – ведеться робота над створення Фонду фінансування франчайзингу, – до реєстрації готується законопроект «Про франшизу», – учасники Асоціації залучаються до експертно-галузевих комітетів, метою роботи яких додаткове регулювання специфічних потреб франчайзерів. Цей рік буде присвячений першим крокам в реалізації Доктрини «Франчайзинг 2030». Долучайтесь!

Залишити відповідь

many languages