З початком 2022 року запроваджуємо нову практику – вивчення франчайзингових очікувань.

Практика невеликих – на кілька питань – регулярних опитувань поширена серед міністерств, дослідницьких центрів та центральних банків в багатьох країнах світу.

Результати щомісячних опитувань франчайзингових настроїв франчайзерів разом із сукупністю ваших запитів, листів будуть враховані при організації нових послуг Асоціації франчайзингу та при проведенні франчайзингових подій.

Франчайзингові події будуть ефективніші для вашого бренду.

Збираємо ваші відповіді протягом місяця до 25-го числа включно, а з першого числа – нове опитування.

survey.franchising.org.ua

Також зверніть увагу на наші попередні дослідження:

Франчайзингові очікування 2020

Дослідження ринку франчайзингу в Україні

Від Fran Team

www.franchising.org.ua Вже більше 20 років основною метою діяльності Асоціації є всебічне сприяння розвитку франчайзингу в Україні, а також представлення та захист інтересів роботодавців у галузі франчайзингу у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами цивільного партнерства. Відсвяткувавши своє двадцятиріччя, Асоціація продовжує впроваджувати нові продукти та сервіси: – повноцінно працює третейське урегулювання спорів, – ведеться робота над створення Фонду фінансування франчайзингу, – до реєстрації готується законопроект «Про франшизу», – учасники Асоціації залучаються до експертно-галузевих комітетів, метою роботи яких додаткове регулювання специфічних потреб франчайзерів. Цей рік буде присвячений першим крокам в реалізації Доктрини «Франчайзинг 2030». Долучайтесь!

Залишити відповідь

many languages