Асоціація франчайзингу готова підтримувати наукові дослідження в галузі франчайзингу серед студентів та науковців за допомогою таких ініціатив:

  1. Організація наукових конференцій: Асоціація франчайзингу може організовувати наукові конференції з франчайзингу, де студенти та науковці зможуть представити свої дослідження та обговорити результати з іншими учасниками. Такі конференції можуть бути корисними для збільшення інтересу до франчайзингу серед студентів та науковців.
  2. Фінансування досліджень: Асоціація франчайзингу може надавати фінансову підтримку для проведення досліджень з франчайзингу студентам та науковцям. Це може бути корисним для стимулювання нових досліджень та розвитку нових ідей у галузі франчайзингу.
  3. Розвиток освітніх програм: Асоціація франчайзингу може сприяти розвитку освітніх програм з франчайзингу для студентів та науковців. Такі програми можуть містити лекції, практичні заняття та семінари, що дозволяють учасникам поглибити свої знання та навички у галузі франчайзингу.
  4. Підтримка співпраці: Асоціація франчайзингу може сприяти співпраці між студентами, науковцями та франчайзерами для проведення спільних досліджень та розвитку нових ідей у галузі франчайзингу.
  5. Організація навчальної практики. Асоціація франчайзингу та її члени готові надати можливість для студентів пройти практику та написати курсові та віпискуні бакалаврські та магістерські кваліфікаційні роботи на їх базі.
  6. Забезпечення навчального процесу. Для закладів вищої освіти Асоціація франчайзингу може розробити індивідуальну програму курсу “Франчайзинг” та похідних від нього та забезпечити його навчально-методичними матеріалами.
  7. Підтримка публікацій: Асоціація франчайзингу може допомагати студентам та науковцям публікувати їх дослідження в Україні та світі.

Чекаємо на ваші звернення.

Від Fran Team

www.franchising.org.ua Вже більше 20 років основною метою діяльності Асоціації є всебічне сприяння розвитку франчайзингу в Україні, а також представлення та захист інтересів роботодавців у галузі франчайзингу у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами цивільного партнерства. Відсвяткувавши своє двадцятиріччя, Асоціація продовжує впроваджувати нові продукти та сервіси: – повноцінно працює третейське урегулювання спорів, – ведеться робота над створення Фонду фінансування франчайзингу, – до реєстрації готується законопроект «Про франшизу», – учасники Асоціації залучаються до експертно-галузевих комітетів, метою роботи яких додаткове регулювання специфічних потреб франчайзерів. Цей рік буде присвячений першим крокам в реалізації Доктрини «Франчайзинг 2030». Долучайтесь!

Залишити відповідь

many languages