Український бізнес вже понад пів року міцно тримає удар і впевнено проходить випробування війною. Підприємці не просто продовжують працювати, але й використовують кожен шанс для розвитку свого бізнесу. Франчайзери, продемонструвавши неймовірну адаптивність, відновили роботу мереж і почали активну експансію на Захід, як в межах країни, так і до Європейського союзу.

Ми захоплюємось вами і прагнемо підтримати вас тим, що вміємо робити найкраще – створювати комфортні умови для налагодження нових контактів, обміну думками та ідеями, пошуку партнерів. Тому традиційному FranchSpace – бути! Цієї осені в новому міжнародному форматі Львів – Варшава.

Як завжди готуємо цікаву конференцію та формуємо експозицію кращих франшиз. Поговоримо про релокацію бізнесу, масштабування в умовах війни, складемо дорожню карту відкриття точок за кордоном. Допоможемо знайти партнерів у Західних областях та масштабувати ваш бізнес за межі країни.

Запрошуємо вас на живу зустріч підприємців 18.10 у Львові та 20.10 у Варшаві.

Заходи відбудуться з дотриманням всіх вимог безпеки.

Бажаєте брати участь чи відвідувати, заповніть анкету.

FranchSpace

Від Fran Team

www.franchising.org.ua Вже 20 років основною метою діяльності Асоціації є всебічне сприяння розвитку франчайзингу в Україні, а також представлення та захист інтересів роботодавців у галузі франчайзингу у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами цивільного партнерства. Відсвяткувавши своє двадцятиріччя, Асоціація продовжує впроваджувати нові продукти та сервіси: – повноцінно працює третейське урегулювання спорів, – ведеться робота над створення Фонду фінансування франчайзингу, – до реєстрації готується законопроект «Про франшизу», – учасники Асоціації залучаються до експертно-галузевих комітетів, метою роботи яких додаткове регулювання специфічних потреб франчайзерів. Цей рік буде присвячений першим крокам в реалізації Доктрини «Франчайзинг 2030». Долучайтесь!

Залишити відповідь