Виставки показали як всі скучили за справжнім живим спілкуванням і наскільки офлайн-зустрічі прискорюють прийняття рішень вашими партнерами. А ще продемонстрували шалений інтерес до франчайзингу. Люди мають достатньо коштів на руках та бажання їх вигідно інвестувати. А відкриття бізнесу за франшизою, нині одна з найпривабливіших інвестицій.

Отже, ми швиденько зібралися і підготували для вас програму надранього бронювання на “Франчайзинг” та “Індустрію торгівлі”, що відбудуться 15 – 17 березня 2022 року. Для сміливих та рішучих, як завжди, найкращі та найлояльнішу умови участі та активне довиставкове промо.

Наразі участі у наступному році вже активно готуються Chin Chin, La Gelateria Italiana, Sushi Wok, YamamaY Ukraine,  “Здобушка”, “Львівські круасани”, “Мода Egle Мода”, “Штрудель” та інші. І ми запрошуємо вас долучитись до нашої теплої компанії кращих франчайзерів, націлених на успіх та перемогу .

А цієї осені – FranchSpace, 17 вересня:

  • 40+ найкращих франшиз
  • Інструменти для розвитку вашого бізнесу
  • Софт, технології, рішення для автоматизації і персоналізації

Бажаєте брати участь чи відвідувати, заповніть анкету.

Докладніше про ці заходи тут.

Від Fran Team

www.franchising.org.ua Вже 20 років основною метою діяльності Асоціації є всебічне сприяння розвитку франчайзингу в Україні, а також представлення та захист інтересів роботодавців у галузі франчайзингу у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами цивільного партнерства. Відсвяткувавши своє двадцятиріччя, Асоціація продовжує впроваджувати нові продукти та сервіси: – повноцінно працює третейське урегулювання спорів, – ведеться робота над створення Фонду фінансування франчайзингу, – до реєстрації готується законопроект «Про франшизу», – учасники Асоціації залучаються до експертно-галузевих комітетів, метою роботи яких додаткове регулювання специфічних потреб франчайзерів. Цей рік буде присвячений першим крокам в реалізації Доктрини «Франчайзинг 2030». Долучайтесь!

Залишити відповідь