Виставка “Франчайзинг” та FranchSpace є двома офіційними франчайзинговими заходами Асоціації франчайзингу (Україна), які проходять щороку та мають на меті збір франчайзерів, франчайзі, фахівців з бізнесу та інвесторів з різних галузей та країн світу, для обміну досвідом, укладання угод та знайомства з новими бізнес-ідеями. Виставковий партнер Асоціації франчайзингу – Компанія “Євроіндекс” www.euroindex.ua.

Виставка “Франчайзинг” є найбільшим франчайзинговим заходом в Україні та щорічно тисячі відвідувачів із усієї країни та за кордону. На виставці можна познайомитися з різними бізнес-ідеями, продуктами та послугами від понад 100 компаній-франчайзерів. Також в рамках виставки проводяться семінари, тренінги та конференції з питань франчайзингу, які допомагають підприємцям розібратися у цій сфері та зробити власний вибір щодо розпочатку бізнесу.

FranchExpo.com

FranchSpace є більш новим франчайзинговим заходом, що стартував у 2019 році. Це динамічна одноденна платформа, яка об’єднує франчайзерів та франчайзі з усієї України та дозволяє їм ділитися досвідом, отримувати консультації та знаходити нові бізнес-ідеї. FranchSpace є прекрасною можливістю для тих, хто не хоче чекати на виставку “Франчайзинг” особисто або хоче попрацювати з потенційними бізнес-партнерами до чи після заходу.

FranchSpace.com

Франчайзингові заходи, такі як виставки та конференції, є важливими інструментами для розвитку франчайзингу. Ось кілька причин, чому ці заходи можуть бути корисними:

  1. Нові бізнес-ідеї: Франчайзингові заходи дозволяють підприємцям знайомитися з новими бізнес-ідеями та продуктами від різних франчайзерів. Це може стимулювати розвиток франчайзингового бізнесу, допомагаючи знайти нові можливості для розширення діяльності.
  2. Розширення контактів: Франчайзингові заходи дозволяють зустрічатися з франчайзерами, франчайзі та іншими фахівцями з бізнесу. Це може допомогти підприємцям знайти потенційних бізнес-партнерів та відкрити нові можливості для співпраці.
  3. Обмін досвідом: Франчайзингові заходи можуть бути корисними для обміну досвідом між франчайзерами та франчайзі. Це дозволяє підприємцям навчатися від кращих франчайзерів та підвищувати свій рівень професіоналізму у цій сфері.
  4. Консультації та тренінги: Франчайзингові заходи часто включають у себе семінари, тренінги та консультації з різних питань франчайзингу. Це може бути корисним для підприємців, які тільки починають свій бізнес у цій сфері, або хочуть покращити свої знання та навички.
  5. Реклама та просування: Франчайзингові заходи дозволяють франчайзерам презентуватувати свої франшизи відвідувачам, до яких своїми звичними каналами просування він би не добрався.

Від Fran Team

www.franchising.org.ua Вже більше 20 років основною метою діяльності Асоціації є всебічне сприяння розвитку франчайзингу в Україні, а також представлення та захист інтересів роботодавців у галузі франчайзингу у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами цивільного партнерства. Відсвяткувавши своє двадцятиріччя, Асоціація продовжує впроваджувати нові продукти та сервіси: – повноцінно працює третейське урегулювання спорів, – ведеться робота над створення Фонду фінансування франчайзингу, – до реєстрації готується законопроект «Про франшизу», – учасники Асоціації залучаються до експертно-галузевих комітетів, метою роботи яких додаткове регулювання специфічних потреб франчайзерів. Цей рік буде присвячений першим крокам в реалізації Доктрини «Франчайзинг 2030». Долучайтесь!

Залишити відповідь

many languages