Суть третейського судочинства полягає у тому, що сторони довіряють вирішення спору та ухвалення рішення третій особі, а не уповноваженому державою органу. В цьому істотна відмінність третейського судочинства від інших форм захисту прав та інтересів — цивільного та господарського судочинства, які здійснюються виключно судами загальної юрисдикції.

До третейського суду за угодою сторін може бути переданий будь-який спір, що виникає з цивільних та господарських правовідносин, крім випадків, передбачених законом.

Третейське судочинство є демократичним альтернативним способом захисту майнових і немайнових прав та охоронюваних законом інтересів фізичних та юридичних осіб та вирішення конфліктів, що виникають між суб’єктами правовідносин, яке ґрунтується на приватному волевиявленні осіб та здійснюється без втручання держави.

 1. Цірат Ганна Віталіївна
  Кандидат юридичних наук.
  Народилась 5 грудня 1966 року.
  У 1990 році закінчила Київський національний університет
  ім. Т. Шевченка, бакалавр, спеціальність філологія, викладач
  англійської мови.
  У 1998 році закінчила Київський національний університет ім. Т.
  Шевченка , спеціальність правознавство.
  Загальний стаж роботи – 37 років, стаж роботи за спеціальністю
  «Правознавство» – 30 років.
  Юрисконсульт, юридична фірма Юрзовнішсервіс.
  Місце проживання: м. Київ

Звернутися до нашого судді ви можете напряму – ЮФ Юрзовнішсервіс – чи через директорат Асоціації франчайзингу

Від Fran Team

www.franchising.org.ua Вже більше 20 років основною метою діяльності Асоціації є всебічне сприяння розвитку франчайзингу в Україні, а також представлення та захист інтересів роботодавців у галузі франчайзингу у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами цивільного партнерства. Відсвяткувавши своє двадцятиріччя, Асоціація продовжує впроваджувати нові продукти та сервіси: – повноцінно працює третейське урегулювання спорів, – ведеться робота над створення Фонду фінансування франчайзингу, – до реєстрації готується законопроект «Про франшизу», – учасники Асоціації залучаються до експертно-галузевих комітетів, метою роботи яких додаткове регулювання специфічних потреб франчайзерів. Цей рік буде присвячений першим крокам в реалізації Доктрини «Франчайзинг 2030». Долучайтесь!

Залишити відповідь

many languages