Членство франчайзерів у Асоціації франчайзингу є визнаним способом збільшити видимості компанії, отримати додатковий рівень довіри, отримати доступ до фінансових та організаційних ресурсів, мати можливість отримати експертизу та адвокацію, а також представництво Асоціації франчайзингу перед іншими органами.

Загалом співпраця із Асоціацією франчайзингу може допомогти франчайзерам створити сильну присутність на українському ринку, налагодити відносини з потенційними франчайзі та орієнтуватися в унікальних викликах роботи в країні, а також мати можливість просувати свій бізнес закордон та залучати на ринок іноземні франшизи.

Досвід. Закон. Розвиток.

Розвивай ринок франчайзингу в Україні

 • Посилення впливу на ринок – Асоціація франчайзингу є традиційним для ринку інструментом у всіх країнах, де працюють франчайзингові відносини. Участь у такій Асоціації дозволяє підвищити власний вплив на ринок, а також мати більшу голосність при вирішенні галузевих питань.
 • Доступ до експертизи – Асоціація франчайзингу збирає в собі коло професіоналів та експертів з різних галузей, які мають значний досвід у франчайзингу. Це дає можливість учасникам отримувати доступ до корисних порад та рекомендацій, щодо розвитку власного франчайзингового бізнесу.
 • Навчання та підтримка – Асоціація франчайзингу пропонує своїм учасникам різноманітні тренінги, семінари та інші навчальні заходи, що допомагають учасникам розвивати свої знання та навички в галузі франчайзингу. Крім того, асоціація надає підтримку учасникам при розробці та запуску нових франчайзингових проєктів.
 • Розвиток ринку – одна з основних місій Асоціації франчайзингу – це розвиток ринку франчайзингу в Україні. Участь у такій Асоціації дозволяє бути активною складовою цього процесу, сприяючи залученню нових учасників та підвищенню рівня якості та професіоналізму у галузі.

Створюйте сприятливі умови для розвитку своєї мережі

 • Доступ до бази кандидатів – Асоціація франчайзингу може надавати доступ до своєї бази кандидатів на різні посади в мережі франчайзингу. Це може значно полегшити процес пошуку та найму кваліфікованого персоналу для мережі.
 • Навчальні програми – Асоціація франчайзингу та її партнери часто проводять різноманітні навчальні програми, тренінги та семінари для членів Асоціації. Ці програми можуть бути спрямовані на навчання кращих практик відбору франчайзі, кадрового забезпечення, рекрутингу та утриманню персоналу в мережі.
 • Розвиток бренду – Участь в Асоціації франчайзингу може допомогти в розвитку бренду мережі. Це може бути досягнуто через співпрацю з іншими франчайзинговими мережами та експертами в галузі. Це може сприяти підвищенню відомості про мережу та підвищенню її привабливості для потенційних франчайзі.
 • Консультації експертів – Участь в Асоціації франчайзингу дозволяє отримати консультації від експертів в галузі, щодо кращих відбору франчайзі, практик кадрового забезпечення, пошуку та утримання персоналу в мережі. Це може допомогти мережі підвищити рівень професіоналізму та ефективності управління персоналом, що може мати позитивний вплив на розвиток мережі в цілому, та окремих її підприємств.

Захистить інтереси вашого бізнесу

 • Представництво інтересів на рівні влади – Асоціація франчайзингу виступає як представник франчайзингових мереж перед владою. Це може включати захист інтересів мережі від законодавчих змін, що можуть негативно впливати на її діяльність, а також виступи за прийняття нових законів та правил, що сприятимуть розвитку франчайзингової індустрії.
 • Розробка стандартів – Асоціація франчайзингу та її члени можуть ініціювати розробку стандартів та рекомендацій для франчайзингових мереж. Це може включати рекомендації щодо кращих практик управління мережею, угоди про франчайзинг, рекламні та маркетингові матеріали, а також забезпечення якості продукту та послуг.
 • Медіа-піар та громадська думка – Асоціація франчайзингу є впливовим гравцем у формуванні громадської думки щодо франчайзингових мереж та розвитку франчайзингової індустрії. Це може включати виступи у ЗМІ та соціальних мережах, організацію заходів та інших заходів з метою підвищення обізнаності та розвитку інтересів франчайзингових мереж.
 • Розбір конфліктів – Асоціація франчайзингу та її члени, підтримуючи Кодекс етики франчайзингу, можуть безпосередньо, чи за допомогою Комітету етики, чи за допомогою Франчайзингового третейського суду можуть допомогти у розборі конфліктів між франчайзинговою мережею та її франчайзі. Це може включати консультації та підтримку у розв’язанні спорів, забезпечення неупередженого ставлення та швидкості розгляду.

Взаємодійте з органами державної влади

 • Вплив на розробку законодавства – Асоціація франчайзингу може залучати своїх експертів до процесу розробки законодавства, яке стосується бізнесу в цілому та франчайзингової індустрії зокрема. Це дозволяє вам бути в курсі подій і впливати на розробку законодавства, що може стосуватися вашого бізнесу.
 • Отримання підтримки від державних органів – Асоціація франчайзингу може забезпечити переговорний процесі із державними органами та агенціями, що займаються підтримкою малого та середнього бізнесу. Це може допомогти вашій мережі отримати додаткову підтримку від державних програм та ініціатив, що спрямовані на підтримку розвитку бізнесу.
 • Розширення мережі контактів – Асоціація франчайзингу може бути цінним джерелом контактів з органами державної влади, які можуть бути корисними для вашого бізнесу. Це може включати контакти з різними міністерствами та відомствами, що можуть надавати допомогу з різних питань, від фінансування до консультацій з питань законодавства.
 • Доступ до ресурсів та програм – Асоціація франчайзингу може надавати доступ до різних ресурсів та програм, що надаються державними органами, таких як програми фінансування та кредитування для малих та середніх підприємств.

Приверніть увагу до вашої компанії

 • Участь у Асоціації франчайзингу може допомогти привернути увагу до вашої компанії завдяки різноманітним можливостям промоції, які надаються членам Асоціації.
 • Виставка «Франчайзинг» та FranchSpace є двома офіційними франчайзинговими заходами Асоціації франчайзингу (Україна), які проходять щороку та мають на меті збір франчайзерів, франчайзі, фахівців з бізнесу та інвесторів з різних галузей та країн світу, для обміну досвідом, укладання угод та знайомства з новими бізнес-ідеями. Виставковий партнер Асоціації франчайзингу – Компанія «Євроіндекс» www.euroindex.ua.
 • Також Асоціація франчайзингу може допомогти в організації прес-конференцій, в яких можна представити свою компанію та її продукти або послуги. Крім того, члени Асоціації можуть отримувати рекомендації від Асоціації щодо залучення ЗМІ до опису їх проєктів.
 • До інших можливостей промоції, які можуть надаватися членам Асоціації, належать участь у спільних рекламних кампаніях, участь у спеціальних заходах, організованих асоціацією, наприклад, виставок, ярмарок тощо.
 • Крім того, будучи членом Асоціації франчайзингу можна швидше організувати залучення нових франчайзі. Участь у Асоціації може дати додаткову довіру та вірогідність компанії в очах потенційних клієнтів, що може сприяти збільшенню продажів франшиз та залученню нових партнерів.

Розширте коло контактів та знайдіть нових клієнтів

 • Участь у Асоціації франчайзингу може допомогти розширити коло контактів та знайти нових клієнтів завдяки різноманітним можливостям мережевого спілкування з іншими учасниками ринку франчайзингу.
 • Асоціація франчайзингу організовує різноманітні події, які можуть бути корисними для знайомства з іншими учасниками ринку, такі як конференції, семінари та інші заходи. На таких заходах можна обговорити актуальні проблеми ринку та поділитися досвідом з іншими учасниками, що може сприяти розвитку вашого бізнесу та збільшенню числа клієнтів.
 • Крім того, участь у Асоціації франчайзингу може дати можливість створювати нові контакти та співпрацювати з іншими компаніями, що може привести до збільшення обсягів продажу та розширення ринку збуту.
 • Крім того, члени Асоціації можуть мати доступ до різних баз даних та каталогів компаній, що можуть допомогти знайти нових клієнтів або партнерів. Також, учасники асоціації можуть брати участь у спільних маркетингових заходах, що може підвищити рівень відомості про ваш бізнес та залучити нових клієнтів.

Асоціація франчайзингу пропонує індивідуальний підхід до потреб та завдань кожного франчайзера. Для цього Асоціація пропонує персональну консультацію з досвідченими фахівцями, які можуть допомогти у вирішенні конкретних проблем і завдань франчайзера. Крім того, Асоціація проводить різноманітні заходи, які дозволяють франчайзерам зустрітися, обмінятися досвідом та взаємодіяти один з одним. Наприклад, в рамках Асоціації регулярно проводяться конференції, семінари та тренінги, на яких франчайзери можуть отримати актуальну інформацію про ринок франчайзингу, дізнатися про нові тенденції та розповісти про свій досвід. Такий індивідуальний підхід дозволяє Асоціації ефективно співпрацювати з кожним франчайзером та допомагати йому досягати поставлених цілей.

На час війни сплата членських внесків скасована.

Від Fran Team

www.franchising.org.ua Вже більше 20 років основною метою діяльності Асоціації є всебічне сприяння розвитку франчайзингу в Україні, а також представлення та захист інтересів роботодавців у галузі франчайзингу у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами цивільного партнерства. Відсвяткувавши своє двадцятиріччя, Асоціація продовжує впроваджувати нові продукти та сервіси: – повноцінно працює третейське урегулювання спорів, – ведеться робота над створення Фонду фінансування франчайзингу, – до реєстрації готується законопроект «Про франшизу», – учасники Асоціації залучаються до експертно-галузевих комітетів, метою роботи яких додаткове регулювання специфічних потреб франчайзерів. Цей рік буде присвячений першим крокам в реалізації Доктрини «Франчайзинг 2030». Долучайтесь!

Залишити відповідь

many languages