Асоціація франчайзингу разом із Балтійською франчайзинговою асоціацією надає послуги із виходу українського бізнесу в Європу за допомогою франчайзингу.

Асоціації допомагають українським франчайзерам обрати цільові країни, адаптувати франчайзингову документацію, брати участь в європейських франчайзингових виставках, знайти відповідного франчайзі, який зацікавлений у відкритті бізнесу в Європі та має достатній досвід у веденні бізнесу.

Асоціації допоможуть із розробкою та адаптацією продукту або послуги під вимоги та потреби європейського ринку. Це може включати в себе дослідження ринку, аналіз конкурентів та уточнення цільової аудиторії.

Крім того, Асоціації нададуть підтримку в розвитку мережі франчайзингу в Європі. Це може включати в себе організацію тренінгів та семінарів для франчайзі, а також підтримку в рекламній та маркетинговій діяльності.

Європейський ринок чекає на ваші франшизи.
balticfranchise.org

Від Fran Team

www.franchising.org.ua Вже більше 20 років основною метою діяльності Асоціації є всебічне сприяння розвитку франчайзингу в Україні, а також представлення та захист інтересів роботодавців у галузі франчайзингу у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами цивільного партнерства. Відсвяткувавши своє двадцятиріччя, Асоціація продовжує впроваджувати нові продукти та сервіси: – повноцінно працює третейське урегулювання спорів, – ведеться робота над створення Фонду фінансування франчайзингу, – до реєстрації готується законопроект «Про франшизу», – учасники Асоціації залучаються до експертно-галузевих комітетів, метою роботи яких додаткове регулювання специфічних потреб франчайзерів. Цей рік буде присвячений першим крокам в реалізації Доктрини «Франчайзинг 2030». Долучайтесь!

Залишити відповідь

many languages