Членство в Асоціації – це особлий затверджений статус франчайзера, який дозволяє йому користуватися підтримкою та послугами Асоціації та її партнерів, а також зобов’язує нести визначені зобов’язання. що все разом відрізняє від тих, хто веде бізнес без підтримки франчайзингової спільноти.

Через всі події в Україні актуальний список членів Асоціації франчайзингу оновлюється та буде доповнений компаніями, які продовжують свою діяльність попри всі обставини:

catalog.franchising.org.ua

Від Fran Team

www.franchising.org.ua Вже більше 20 років основною метою діяльності Асоціації є всебічне сприяння розвитку франчайзингу в Україні, а також представлення та захист інтересів роботодавців у галузі франчайзингу у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами цивільного партнерства. Відсвяткувавши своє двадцятиріччя, Асоціація продовжує впроваджувати нові продукти та сервіси: – повноцінно працює третейське урегулювання спорів, – ведеться робота над створення Фонду фінансування франчайзингу, – до реєстрації готується законопроект «Про франшизу», – учасники Асоціації залучаються до експертно-галузевих комітетів, метою роботи яких додаткове регулювання специфічних потреб франчайзерів. Цей рік буде присвячений першим крокам в реалізації Доктрини «Франчайзинг 2030». Долучайтесь!

Залишити відповідь

many languages